HİZMETLERİMİZ //

360 Derece Video Çekimi

VR Tanıtım Filmi

      360 derece video çekimleri ile hazırlanan VR tanıtım filmleri sayesinde, müşterileriniz uzaktan şirketinizi gezebilir yada ürünlerinizi dokunacak kadar yakından inceleyebilirler. 360 derece fabrika çekimi, okul çekimi, mağaza çekimi ve eğitim videoları bunların başlıcalarıdır.

360 Derece VR Canlı Yayın

 

      Konser, festival, konferans yada şirket içi özel toplantılara, şehir yada ülke dışında olsanız dahi canlı olarak katılmanızı sağlıyoruz. 360 derece canlı yayın bunun en pratik ve kolay çözümü.

Fuar ve Organizasyon

 

      Fuar ve organizasyonlarda ilgi çekmenin en etkili yolu, ürün yada tanıtımlarınızı sanal gözlük simülasyonları ile yapmaktır. Firmanızın 360 derece VR tanıtım filmlerinizi ya da size özel hazırlayacağımız VR uygulamalarınızı stantlarınızda sergilemenize yardımcı oluyoruz.

360 Derece Hava Çekimi

     

      Mekanlarınızı havada uçarcasına izlemek için bundan daha iyi bir çözüm yok. 360 derece video çekim ekipmanlarımız ile firmanızı havadan çekiyor, müşterilerinizin bu eşsiz deneyimi yaşamasına imkan veriyoruz.

360 derece video çekimi, VR tanıtım filmi, sanal gerçeklik ajansı, fabrika çekimi, İSG, VR video çekimi

360 Derece Düğün Çekimi

     

     Nikah esnasında gelinimizin damadın ayağına basarken, kayınvalidenin yüz ifadesini merak ediyorsanız mutlaka 360 derece düğün çekimi yaptırmalısınız. Artık tek kadrajdan ibaret düğün çekimlerine kanaat etmenize gerek yok. Aynı anda her yeri seyretmek mümkün.

360° Sanal Tur ve Google Street View Optimizasyonu

 

      Mekanlarınızın sadece 360° fotoğraflarını çekip sanal tur hazırlamakla kalmıyor, Google Street View bağlantısını yaparak internetteki bilinirliğinizi artıyoruz. Ayrıca Google haritalarda adres alma ve yer ekleme hizmetlerimiz de mevcuttur.

Artırılmış Gerçeklik (AR)

 

      Ders müfredatlarında, mimari de ve bilimsel çalışmalarda kullanılmak üzere artırılmış gerçeklik uygulamaları üretiyoruz. Ayrıca iş sağlığı güvenliği kapsamında, yeni işe başlayacak elemanların işi öğrenimi ve adaptasyonu için oyunlaştırılmış VR uygulamalar hazırlamaktayız.

VR Oryantasyon ve İSG

 

      Yeni işe başlayan personelin işine hemen adapte olabilmesi, iş arkadaşları ile sosyalleşebilmesine, yöneticilerini ve pozisyonlarını kavrayabilmesine, şirkete özel kuralları öğrenebilmesine ve yemek, mutfak, mola, wc gibi genel ihtiyaçların karşılandığı yerleri öğrenebilmesine bağlıdır. Kuruma özel hazırlanacak olan VR oryantasyon setleri ile bunu hızlandırmak mümkün. Personel ve zamandan tasarruf ederek, alınabilecek en etkili çözümdür.

  • 360 VR Turkey Facebook Sayfası
  • 360 VR Turkey YouTube Sayfası
  • 360 VR Turkey Instagram Sayfası
  • 360 VR Turkey Twitter Sayfası
360 derece video çekimi, VR tanıtım filmi, sanal gerçeklik ajansı, fabrika çekimi, İSG, VR Video Çekimi

© 2016 - 360 VR Turkey  |  0216 504 76 56  - 0545 743 04 99  |  hello@360vrturkey.com

Brandium Rezidans Küçükbakkalköy Mah. Dereboyu Cad. No: 23-25A R-1 Blok D: 204 Ataşehir/ İstanbul